TE GJITHA NDERRIMET E PRODUKTEVE BEHEN VETEM NE DYQANET TONA! AS Sport – Blej Online

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas

Produkti i ditës

REEBOK FLASHFILM TRAIN

Only: 74.95 59.96

Order Today
20%
ADIDAS FIN IST LGE

,

34.95 27.96
20%
ADIDAS FIN IST PRO

,

139.95 111.96
20%
ADIDAS FIN IST TRN

,

24.95 19.96
20%
ADIDAS FIN IST CLB

,

19.95 15.96
20%
SPEEDO JET JU

,

10.00 8.00
20%
SPEEDO JET JU

,

10.00 8.00
20%
SPEEDO JET

,

11.00 8.80
20%
20%
20%
20%
20%

Rings

20%
RING AEROBIK

,

48.00 38.40
20%
RING SET 2X20 KG LIVENI

,

129.00 103.20
20%
20%
20%
TOP FITNESI

,

19.00 15.20
20%
20%
20%
20%
20%
20%
RING TEGA

,

15.00 12.00
20%
RING TEGA

,

12.00 9.60
20%
20%
TRAKË PER VRAPIM RX 133

,

720.00 576.00
20%
RING128X35

,

120.00 96.00
20%
RING 120×35

,

109.00 87.20
20%
RX SKLEK

,

20.00 16.00
20%
RX RX 603

,

169.00 135.20
20%
RX PL49-20

,

169.00 135.20
20%
RX PL49-10

,

83.00 66.40
20%
RX PIL75

,

20.00 16.00
20%
RX KETT-12

,

51.00 40.80
20%
RX KETT-10

,

42.00 33.60
20%
RX BP1103-2

,

27.00 21.60
20%
RX AW3010

,

29.00 23.20
20%
RX AW

,

27.00 21.60
20%
RX AW

,

23.00 18.40
20%
RING-RX 880 PRO

,

1,079.00 863.20

- Të rejat

STËRVITU NË SHTËPI | 10 MIN – STËRVITJE E GJITHË TRUPIT // PA PAISJE

Nuk mund të shkojmë në palestër këto ditë dhe nuk këshillohet të stërvitemi jashtë. Sidoqoftë, kjo nuk na ndalon të vazhdojmë stërvitjet. Edhe pse nuk mund të jeni në...

Read more
PREDATOR SULMON PRAPË: MBATHJET E REJA TË FUTBOLLIT

Kur bëhet fjalë për futbollin, brendi i sportit adidas ka hyrë në stil të madh në vitin 2020, duke prezantuar një model të ri, të ridizajnuar të modelit legjendar...

Read more
adidas Football prezenton koleksionin me ngjyra të mrekullueshme të atleteve të futbollit HARDWIRED.

adidas Football prezantoi koleksionin e ri të atleteve të futbollit, me ngjyra të mrekullueshme dhe freskuese për secilin nga katër modelet e tij: COPA, PREDATOR, X dhe NEMEZIZ. Teksa...

Read more

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona