VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË adidas Football prezenton koleksionin me ngjyra të mrekullueshme të atleteve të futbollit HARDWIRED. - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

adidas Football prezenton koleksionin me ngjyra të mrekullueshme të atleteve të futbollit HARDWIRED.

adidas Football prezantoi koleksionin e ri të atleteve të futbollit, me ngjyra të mrekullueshme dhe freskuese për secilin nga katër modelet e tij: COPA, PREDATOR, X dhe NEMEZIZ. Teksa sezoni i ri debuton në kampionatet kombëtare në Europë, fansat e futbollit do mund të shohin se si këto modele janë veshur nga disa prej futbollistëve më të mirë në botë, duke përfshirë Leo Messi, Paul Pogba, Mohammed Salah, Paul Dibala dhe shumë të tjerë.Koleksioni HARDWIRED football sjell një pamje të re dhe një gamë jashtëzakonisht të gjerë ngjyrash, duke filluar nga ngjyra e lehtë jeshile solare në aqua blu dhe në të purpurt. Gjithsesi, PREDATOR, COPA, X dhe NEMEZIZ dallojnë jo vetëm prej ngjyrave por prej cilësisë, rehatisë dhe ndjesisë që të japin gjatë lojës.Modeli COPA është krijuar për çdo futbollist, të karakterizuar nga komunikimi i mirë me topin, dhe tani gjendet në jeshilen e mrekullueshme solare, me logon e zezë COPA, tek takat. PREDATOR, është një model për lojtarët që janë krijues kurajozë në fushë, dhe i mundëson atyre një kontroll të pakrahasueshëm gjatë lëvizjes. Tani modeli ka një ngjyrë bojëqielli të lehtë në pjesën e sipërme, e kombinuar me të zezë në pjesën që mbështet kyçin e këmbës, dhe me pak të verdhë tek kyçet.Modeli X, është i bërë për futbollistët që pëlqejnë shpejtësinë, në ngjyrë blu me logon X në taka, ndërsa NEMEZIZ, i dizajnuar për futbollistët që presin të papriturën, është tani në ngjyrë të purpurt me të zezë dhe të bardhëKoleksionin më të fundit të atleteve të futbollit adidas HARDWIRED mund ta gjeni tani në dyqanet Sport Vision.

admini

Komentet janë të mbyllura

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp