VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË Blog - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
STËRVITU NË SHTËPI | 10 MIN – STËRVITJE E GJITHË TRUPIT // PA PAISJE

Posted by admini on 19 Mars, 2020 in Uncategorized

Nuk mund të shkojmë në palestër këto ditë dhe nuk këshillohet të stërvitemi jashtë. Sidoqoftë, kjo nuk na ndalon të vazhdojmë stërvitjet. Edhe pse nuk mund të jeni në gjendje të bëni stërvitje me intesitet […]

PREDATOR SULMON PRAPË: MBATHJET E REJA TË FUTBOLLIT

Posted by admini on 14 Shkurt, 2020 in Uncategorized

Kur bëhet fjalë për futbollin, brendi i sportit adidas ka hyrë në stil të madh në vitin 2020, duke prezantuar një model të ri, të ridizajnuar të modelit legjendar PredatorBoots – Predator 20 Mutator, bazuar […]

adidas Football prezenton koleksionin me ngjyra të mrekullueshme të atleteve të futbollit HARDWIRED.

Posted by admini on 28 Gusht, 2019 in Uncategorized

adidas Football prezantoi koleksionin e ri të atleteve të futbollit, me ngjyra të mrekullueshme dhe freskuese për secilin nga katër modelet e tij: COPA, PREDATOR, X dhe NEMEZIZ. Teksa sezoni i ri debuton në kampionatet […]

ADIDAS KRIJON NJË INOVACION TË RI TË BOOST PËR VRAPUES URBAN: PULSEBOOST HD

Posted by admini on 28 Gusht, 2019 in Uncategorized

ADIDAS KRIJON NJË INOVACION TË RI TË BOOST PËR VRAPUES URBAN: PULSEBOOST HD · Boost HD siguron më shumë stabilitet me të njëjtin kthim të pakrasueshëm të energjisë dhe rehatisë.· Pulseboost HD është silueta e […]

„FEEL THE BOOST“ WITH NEW ADIDAS ULTRABOOST 19

Posted by admini on 28 Gusht, 2019 in Uncategorized

Këtë sezon, adidas me krenari ka prezantuar paleta të reja me ngjyra për Ultraboost 19, duke i ftuar konsumatorët në të gjithë botën që të “ndjejnë Boost-in” dhe të bien përsëri në dashuri me ndjenjën […]

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp