VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË „FEEL THE BOOST“ WITH NEW ADIDAS ULTRABOOST 19 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

„FEEL THE BOOST“ WITH NEW ADIDAS ULTRABOOST 19

Këtë sezon, adidas me krenari ka prezantuar paleta të reja me ngjyra për Ultraboost 19, duke i ftuar konsumatorët në të gjithë botën që të “ndjejnë Boost-in” dhe të bien përsëri në dashuri me ndjenjën që vetëm kjo teknologji u ofron vrapuesve. Edicioni i fundit, Ultraboost 19 ofron të gjitha përfitimet e këtij modeli revolucionar të frymëzuar dhe ridizajnuar për një epokë të re vrapimi dhe fitnesi.„Si një teknologji e shkëlqyer garuese e kallëpeve, Boost ju siguron rehati dhe kthim të energjisë në cdo hap që ju bëni. Në modelin e fundit, kemi shtuar 20 përqind më shumë Boost ne pjesën e sipërme të konstruktit dhe dizajnit Torsion, duke i dhënë mbathjeve një ndjenjë edhe më të mirë gjatë vrapimit“ tha Sam Hendi, nga segmenti i Adidas Running.adidas bashkoi një ekip të dizajnerëve dhe vrapuesve nga e gjithë bota, për të thjeshtësuar modelin origjinal Ultraboost, duke bashkuar 17 komponente ekzistuese në katër pika:· Përsosmëria e kallëpit me 20 përqind më shumë Boost, për të siguruar energji shtesë në cdo hap;· Teknologjia e re Torson Spring,e cila thuajse pa mundim „shtynë përpara“ vrapuesit, duke u siguruar atyre kthim më të madh të energjisë;· Korniza 3D për thembër, siguron mbajtje të fortë të këmbës, me mbështetje të zgjeruar dhe stabilitet për siguri më të madhe gjatë drejtimit;· Pjesa e sipërme inovative Primelite 360 e mbathjeve, përkryer ngjiten në këmbë, duke i siguruar asaj mbështetje dhe rehati shtesë.Që nga lansimi i saj në 2013, Boost ka vendosur standarde për rehati dhe dizajn, duke siguruar atletët nga kategoritë e ndryshme duke përfshirë vrapimin, basketbollin, tenisin, golfin, skateboarding dhe bejsbollin për të arritur në rezultatet e tyre më të larta.Modelet adidas Ultraboost 19 I gjeni në dyqanin e Sport Vision Kosova në Ferizaj tek qendra tregtare The Village – Shopping and Fun

admini

Komentet janë të mbyllura

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp