Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
ZBRITJE 30% NË TË GJITHA TRENERKAT
20%
LOTTO PIPO

, ,

30.00 24.00
20%
LOTTO DODO J

, ,

33.00 26.40

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona