Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Sqarim rreth porosive: Pasi të bëhet porosia, kthime nuk bëjmë - vetëm ndërrime dhe ato bëhen vetëm në dyqanet tona!
NIKE AIR MAX INVIGOR

, ,

60.00 48.00
NIKE LD VICTORY BG

, ,

65.00 52.00
NIKE DOWNSHIFTER 9

, ,

54.00 43.20
NIKE AIR MAX MOTION

, ,

81.00 64.80
NIKE REVOLUTION 5 TDV

, ,

35.00 28.00
NIKE REVOLUTION 5

, ,

41.00 32.80
NIKE REVOLUTION 5

, ,

41.00 32.80
NIKE JORDAN ACCESS BG

, ,

82.00 65.60
NIKE LD VICTORY BG

, ,

65.00 52.00
NIKE STAR RUNNER 2 TDV

, ,

33.00 26.40
NIKE STAR RUNNER 2 PSV

, ,

38.00 30.40
NIKE TANJUN BG

, ,

54.00 43.20
20%
NIKE DOWNSHIFTER 9 TDV

, ,

38.00 30.40
NIKE COURT BOROUGH LOW

, ,

33.00 26.40
NIKE STAR RUNNER 2 TDV

, ,

33.00 26.40

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona