Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
ZBRITJE 30% NË TË GJITHA TRENERKAT
20%
LOTTO ADAMY

, ,

33.00 26.40
20%
LOTTO ADAMY

, ,

33.00 26.40
20%
LOTTO PIPO

, ,

30.00 24.00
ADIDAS ADVANTAGE I

, ,

29.95 23.96
NIKE TEAM HUSTLE

, ,

54.00 43.20
NIKE DOWNSHIFTER

, ,

54.00 43.20
ADIDAS TENSAUR RUN

, ,

32.95 26.36
NIKE STAR RUNNER

, ,

49.00 39.20
NIKE STAR RUNNER

, ,

44.00 35.20
50%
NIKE JORDAN

, , ,

103.00 51.50
20%
50%
50%
ADIDAS RAPIDARUN

, ,

69.95 34.98
50%
ADIDAS ALTASPORT

, ,

34.95 17.48
50%
50%
ADIDAS RAPIDASNOW

, ,

59.95 29.98

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona