Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
ZBRITJE 30% NË TË GJITHA TRENERKAT
ADIDAS JG MH BOS BOX

, ,

19.95 15.96
ADIDAS INF DY MM JOG

, ,

49.95 34.97
ADIDAS YG FAV T

, ,

17.95 14.36
NIKE G NSW HERITAGE FZ

, ,

49.00 39.20
20%
20%
NIKE NKG SCRIBBLE

, ,

45.00 36.00
20%
NIKE TUNIC LEGGIN SET

, ,

30.00 24.00
20%
NIKE NSW

, ,

27.00 21.60
NIKE CLUB AA

, ,

27.00 21.60
50%
50%
ADIDAS YG

, , ,

44.95 22.48
ADIDAS YG

, ,

44.95 22.48
ADIDAS LG

, ,

39.95 19.98
ADIDAS YG

, ,

49.95 24.98
ADIDAS BOS CREW

, ,

39.95 19.98

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona