Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Sqarim rreth porosive: Pasi të bëhet porosia, kthime nuk bëjmë - vetëm ndërrime dhe ato bëhen vetëm në dyqanet tona!
NIKE G NSW HERITAGE FZ

, ,

49.00 39.20
20%
20%
NIKE NKG SCRIBBLE

, ,

45.00 36.00
20%
NIKE TUNIC LEGGIN SET

, ,

30.00 24.00
20%
NIKE NSW

, ,

27.00 21.60
NIKE CLUB AA

, ,

27.00 21.60

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona