VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË Të pëlqyerat e vjeshtës : Kombinimet ellesse dhe champion për stilin urban – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

Të pëlqyerat e vjeshtës : Kombinimet ellesse dhe champion për stilin urban

Po fillojmë sezonën e vjeshtës, me kombinimet e reja Champion dhe ellesse të cilat mund t’i vishni si në variantet ditore ashtu edhe në mbrëmje. Me kombinimet e këtyre dy brendeve, filloni një trend të ri që do të bëhet sinonim i stilin urban dhe modern të sportit.

Këtë vjeshtë, xhupat komod dhe autentik, trenerkat e poshtme dhe maicat, që mund të kombinohen pothuajshe në të gjitha rastet do të bëhen trend i modës dhe një domosdoshmëri për të gjithë ata që e duan stilin modern të sportit.

Kombinimet e thjeshta bardh e zi të ellesse dhe champion për femra do të kompletojnë pamjen tuaj vjeshtore dhe do të jenë kombinim ideal për aktivitetet e përditshme.

Me çmimet e shkëlqyera të kombinimeve Champion dhe Ellesse, ju mund të krijoni dhe shprehni stilin tuaj, të gjitha mund t’i gjeni në dyqanin më të afërt të Sport Vision. 

admini

Komentet janë të mbyllura

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp