TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SKECHERS GLIMMER – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SKECHERS GLIMMER

Kodi i produktit: 20267L BKPK

, ,

54.95 32.97

Ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 51€
51€
51
NIKE JORDAN

, ,

103.00 51.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 24€
24€
24
ADIDAS YG

, ,

49.95 24.98
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 25€
25€
25
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 4€
4€
4

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona