TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË KILLTEC MAURA – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

KILLTEC MAURA

Kodi i produktit: 32498-200

, ,

69.95 55.96

Ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 51€
51€
51
NIKE JORDAN

, ,

103.00 51.50
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 22€
22€
22
SKECHERS GLIMMER

, ,

54.95 32.97
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 22€
22€
22
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 19€
19€
19
ADIDAS BOS CREW

, ,

39.95 19.98
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 15€
15€
15
KANDER FUJI GS

, ,

54.00 38.88

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona