TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË Planika KANIN LADY AIR TEX – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

Planika KANIN LADY AIR TEX

Kodi i produktit: 643167-23

,

115.00

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 40€
40€
40
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 40€
40€
40
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 50€
50€
50

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona