VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE TANJUN (GS) - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE TANJUN (GS)

Kodi i produktit: 818381-012

, , ,

37.80

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

012 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 9€
9€
9
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 8€
8€
8

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp