VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE FLEX ESSENTIAL - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE FLEX ESSENTIAL

Kodi i produktit: 924344-001

, ,

42.00

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

001 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 89€
89€
89
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 26€
26€
26

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp