TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SKECHERS VELOCITREK – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SKECHERS VELOCITREK

Kodi i produktit: 98243L NVBK

, , ,

54.95 27.48

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 25€
25€
25
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 17€
17€
17
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 22€
22€
22

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona