VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË WMNS NIKE CITY TRAINER 2 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

WMNS NIKE CITY TRAINER 2

Kodi i produktit: AA7775-001

, ,

45.50

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

001 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 32€
32€
32
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 89€
89€
89
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 26€
26€
26
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 39€
39€
39
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 12€
12€
12
BEPPE F

,

28.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp