VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS 90S VALASION - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS 90S VALASION

Kodi i produktit: EE9895

, ,

44.98

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 59€
59€
59
SL20

, ,

59.98
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 32€
32€
32
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 56€
56€
56

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp