Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Sqarim rreth porosive: Pasi të bëhet porosia, kthime nuk bëjmë - vetëm ndërrime dhe ato bëhen vetëm në dyqanet tona!

ADIDAS GAMETALKER

69.95 55.96

Zgjedh madhësinë m

  • 41.1/3
  • 42
  • 42.2/3
  • 43.1/3
  • 44
  • 44.2/3
  • 45.1/3
  • 46
Fshij
Zgjedh madhësinë m

41.1/3, 42, 42.2/3, 43.1/3, 44, 44.2/3, 45.1/3, 46

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona