VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS PERFORMANCE - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS PERFORMANCE

Kodi i produktit: DP2403

22.48

Ky produkt aktualisht nuk është i disponueshëm.

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 100€
100€
100
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 18€
18€
18
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 12€
12€
12
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 139€
139€
139
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 18€
18€
18

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp