TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS RUN70S – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS RUN70S

Kodi i produktit: EE9751

, ,

69.95 34.98

Zgjedh madhësinë m

Fshij

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 41€
41€
41
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 12€
12€
12
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 40€
40€
40
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 47€
47€
47

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona