VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS TERREX HYPERHIKER K - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS TERREX HYPERHIKER K

Kodi i produktit: G26533

, ,

Ky produkt aktualisht nuk është i disponueshëm.

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 10€
10€
10
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 28€
28€
28
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 5€
5€
5
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 6€
6€
6
PARMA 16 SHO Y

, ,

6.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 16€
16€
16

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp