VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË TERREX SWIFT R2 MID GTX - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

TERREX SWIFT R2 MID GTX

Kodi i produktit: CM7500

, ,

,

160.00
128.00

Madhësia:

Fshij

44.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 28€
28€
28
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 14€
14€
14
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 45€
45€
45
GOGY

,

19.50

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp