VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË AERO G STRUNG - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

AERO G STRUNG

Kodi i produktit: 102390

,

150.00

Përshkrimi

I ngarkuar me rrotullim dhe fuqi, Aero G ofron një lojë dhe vlerë mbresëlënëse nëse jeni duke kërkuar një raketë me performancë të përballueshme. Teknologjitë e frymëzuara nga turne shtojnë rrotullimin dhe fuqinë e lojës tuaj, pa cenuar komoditetin.

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

YELLOW/BLACK 2

- Mund të ju pelqejë

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp