VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE AIR MAX – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE AIR MAX

Kodi i produktit: AH5222-010

, , ,

46.00

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 7€
7€
7
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 29€
29€
29
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
NIKE SWOOSH HOODIE KIDS

, ,

30.00
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
LOTTO NOAH JACKET

, ,

26.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
KANDER BALU GS

, ,

26.50

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp