TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE AIR MAX – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE AIR MAX

Kodi i produktit: AQ2741-300

, , ,

81.00 40.50

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 25€
25€
25
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 19€
19€
19
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 22€
22€
22
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 22€
22€
22
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 27€
27€
27

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona