VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE DOWNSHIFTER 9 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE DOWNSHIFTER 9

Kodi i produktit: AR4135-001

, ,

43.20

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

001 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 16€
16€
16
KILLTEC RELONO

, ,

63.96
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 20€
20€
20
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
LOTTO NOAH JACKET

, ,

26.50
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 9€
9€
9

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp