VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE LD VICTORY - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE LD VICTORY

Kodi i produktit: AT4249-101

, ,

57.40

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

101 43

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 45€
45€
45
GOGY

,

19.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 79€
79€
79
GRAN SASSO

,

79.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 49€
49€
49
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 26€
26€
26

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp