VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE AIR MAX GRAVITON - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE AIR MAX GRAVITON

Kodi i produktit: AT4525-104

, ,

, ,

76.30

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

104 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 69€
69€
69
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 49€
49€
49
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 36€
36€
36
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 48€
48€
48

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp