TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE NK ELMNTL BKPK – 2.0 – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE NK ELMNTL BKPK – 2.0

Kodi i produktit: BA5876-451

, ,

30.00

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

RX AW3010

, ,

42.00
RX AW

, ,

23.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona