VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE NK HERITAGE SMIT - 2.0 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE NK HERITAGE SMIT – 2.0

Kodi i produktit: BA5898-010

,

19.00

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 15€
15€
15
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 17€
17€
17
J2c

5.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp