VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS TERREX - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS TERREX

Kodi i produktit: BC0673

, , ,

39.98

Ky produkt aktualisht nuk është i disponueshëm.

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 37€
37€
37
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 34€
34€
34
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 19€
19€
19
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 29€
29€
29
TERREX MID GTX I

, ,

29.98

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp