VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE REVOLUTION 5 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE REVOLUTION 5

Kodi i produktit: BQ3204-008

, ,

43.20

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

008 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 34€
34€
34
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 26€
26€
26
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 42€
42€
42
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 21€
21€
21

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp