VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE REVOLUTION 5 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE REVOLUTION 5

Kodi i produktit: BQ3204-600

, ,

Ky produkt aktualisht nuk është i disponueshëm.

600 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 34€
34€
34
MYSLI

,

51.00
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 45€
45€
45
GOGY

,

19.50
New
FOREX

,

50.00
40.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp