VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE REVOLUTION 5 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE REVOLUTION 5

Kodi i produktit: BQ3207-600

, ,

61.00
48.80

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

600 42

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 50€
50€
50
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 89€
89€
89
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 32€
32€
32

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp