VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË COURT BOROUGH LOW 2 BP - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

COURT BOROUGH LOW 2 BP

Kodi i produktit: BQ5451-001

, , ,

39.00
31.20

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

001 33

- Mund të ju pelqejë

TERREX MID GTX I

, ,

59.95
47.96
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 7€
7€
7
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 9€
9€
9
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 3€
3€
3
ENTRADA 18 JSYY

, ,

12.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp