TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BTV – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BTV

Kodi i produktit: BQ5453-005

, , ,

33.00 23.10

Zgjedh madhësinë -

Fshij

- Mund të ju pelqejë

NEW!
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 30€
30€
30
NEW!
NEW!
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 23€
23€
23
NEW!
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 18€
18€
18

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona