VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE REVOLUTION 5 (GS) - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE REVOLUTION 5 (GS)

Kodi i produktit: BQ5671-003

, , ,

50.00
40.00

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

003 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 7€
7€
7
TERREX MID GTX I

, ,

59.95
47.96
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 8€
8€
8

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp