Të gjitha ndërrimet e produkteve bëhen vetëm në dyqanet tona! - Çdo porosi konfirmohet përmes email, ju lutem shkruani email të saktë Air Max LTD 3 – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

Air Max LTD 3

Kodi i produktit: BV1171-100

, ,

133.00 119.70

Zgjedh madhësinë m

  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 45
Fshij

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
10
Save 7€
7€
7
On Sale
Sale!
%
Off
10
Save 12€
12€
12
On Sale
Sale!
%
Off
10
Save 9€
9€
9
NEW!
On Sale
Sale!
%
Off
10
Save 11€
11€
11
NEW!
On Sale
Sale!
%
Off
10
Save 14€
14€
14
On Sale
Sale!
%
Off
10
Save 6€
6€
6
NEW!
On Sale
Sale!
%
Off
10
Save 5€
5€
5

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona