TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE STAR RUNNER – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE STAR RUNNER

Kodi i produktit: BV1723-001

, ,

49.00 24.50

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 51€
51€
51
NIKE JORDAN

, ,

103.00 51.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 13€
13€
13
KANDER FUJI PS

, ,

49.00 35.28
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 19€
19€
19
ADIDAS LG

, ,

39.95 19.98
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona