TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE JORDAN – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE JORDAN

Kodi i produktit: BV7375-061

, ,

103.00 51.50

Zgjedh madhësinë f

Fshij

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 22€
22€
22
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 14€
14€
14
SKECHERS GLIMMER

, ,

49.95 35.96
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 13€
13€
13
KANDER FUJI PS

, ,

49.00 35.28
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 12€
12€
12
KILLTEC KARTER MINI

, ,

59.95 47.96
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 16€
16€
16
ADIDAS RAPIDASNOW

, ,

59.95 43.16

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona