VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE RUNALLDAY 2 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE RUNALLDAY 2

Kodi i produktit: CD0223-006

, ,

56.00

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

006 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 79€
79€
79
GRAN SASSO

,

79.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 34€
34€
34
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 36€
36€
36

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp