VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË WMNS NIKE AIR MAX MOTION 2 ES1 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

WMNS NIKE AIR MAX MOTION 2 ES1

Kodi i produktit: CD5440-100

, ,

75.60

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

100 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 40€
40€
40
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 12€
12€
12
BEPPE F

,

28.00
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 12€
12€
12
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 40€
40€
40

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp