VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE COURT VISION LO - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE COURT VISION LO

Kodi i produktit: CD5463-001

, ,

,

72.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

001 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 36€
36€
36
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 79€
79€
79
GRAN SASSO

,

79.50
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 28€
28€
28

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp