VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE COURT VISION LO – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE COURT VISION LO

Kodi i produktit: CD5463-100

, ,

72.00

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

100 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 74€
74€
74
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 48€
48€
48
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 34€
34€
34

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp