VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË LOX - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

LOX

Kodi i produktit: S21680-KK001

, ,

,

31.50

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

KK001 41

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 42€
42€
42
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp