TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË CHAMPION Tenisice – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

CHAMPION Tenisice

Kodi i produktit: S21243-RS001

,

47.00 23.50

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
3
Save 4€
4€
4
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 36€
36€
36
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 41€
41€
41
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 59€
59€
59
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 35€
35€
35
CAT FACTOR

,

125.00 90.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona