VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT

Kodi i produktit: 95A037-023

, ,

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 11€
11€
11
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 7€
7€
7
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 15€
15€
15
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 28€
28€
28
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 10€
10€
10

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp