VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË WMNS NIKE AIR HEIGHTS – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

WMNS NIKE AIR HEIGHTS

Kodi i produktit: CI0603-105

, ,

60.90

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

105 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 20€
20€
20
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 79€
79€
79
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 59€
59€
59
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 24€
24€
24

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp