VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE KD13 – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE KD13

Kodi i produktit: CI9948-002

, ,

169.00

Zgjedh madhësinë m

Fshij

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 56€
56€
56
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 84€
84€
84
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 95€
95€
95
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 49€
49€
49
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 69€
69€
69

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp